Eda Erdem Doğum Gününde Yaptığı “Kal be Arda Güler” Paylaşımıyla Fenerbahçelileri Duygulandırdı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem doğum gününde yaptığı Arda Güler paylaşımıyla sarı-lacivertlileri duygulandırdı. 22 Haziran doğumlu olan Eda Erdem kendisine gelen doğum günü kutlamalarına Hong-Kong’dan teşekkür ederken, Fenerbahçeli olmanın neler hissettiğini paylaştı ve Arda Güler’e seslendi.

Filenin Sultanları ve Fenerbahçe kaptanı olan Eda Güler 36 yaşına girdi.

Gençlerimize örnek olan karakteriyle herkesin sevgilisi olan Eda Erdem, doğum gününde sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Arda Güler’e seslenenen Eda Erdem’in paylaşımı şöyleydi.

Eda Erdem Hong-Kong’da olduğu belirterek şu satırları kaleme aldı?

Bir taraftar olarak süreçten bihaber, Hong Kong’da yazıyorum bu satırları. Şampiyonluk geldiğinde; Kadıköy, cadde… Sarı lacivert tüm ülke. Öyle bir sevgi ki, tarif edilmez… Mesela 2012. Sabiha Gökçen dış hatları, dönüş konvoyunu anmadan bitiremem hiçbir sezonu.

?

Ya da Saraçoğlu çimlerinde kupayla yürürken hissedilenler… Kazınır sonsuza dek insanın zihnine. Voleybolda böylesine derinden, böylesine kalpten yaşadım Fenerbahçe’yi. Futbolcu olsaydım olacakları düşünemiyorum bile.

?

Herkesin hayatta planları değişir elbette ama çubuklu giyen her sporcunun bu mutluluğu yaşamasını isterim. Bugün doğum günüm, bir mum dileğim de sana gelsin. Nereye gidersen git evlat oldun bir kere; ama yine de böyle çok sevmişken seni bu camia, üzme bizi; kal be Arda.

Eda Erdem’in Arda Güler’e yazdığı duygusal satırlar taraftarlar tarafından çok beğenildi.

?

?

?

?

?

Siz Arda Güler’in yerinde olsaydınız ne yapardınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx