Mardin’de bir apartman dairesinde çıkan yangında, Şüheda İ. (28) ile 2 çocuğu dumandan etkilendi. İtfaiyenin 1 saatlik çalışmasıyla söndürülen yangında evde zarar oluştu. Yangın sırasında evde bulunan Şüheda İ. ile çocukları Yavuz (4) ve Durmuş Ege İ. (2), dumandan etkilendi. Ambulansla Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan anne ve çocuklarının durumunun iyi olduğu bildirildi. Evde zarara yol açan yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.